2009 Yılında faaliyete geçen AYM danışmanlık 2015 itibari ile yeni iş ortakları katılımı ve sermaye artışı ile AYMNET adı altında çalışma alanını ve hedeflerini büyütmüştür.

Kurulduğu günden bu yana beslenme ve ek gıda takviyesi dünyasındaki yenilikleri, dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye'ye getiren AYMNET, altyapı çalışmalarını bu yönde devam ettirmektedir.

AYMNET in ulaştığı başarının arkasında, insan odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Vizyon & Misyon

Tüm ürünlerimizi topraktan tüketicinin önüne sunarken sonuna kadar yerli ve milli olarak üretebilen ilk ve tek türk network şirketi olmak. Sektöre yön veren, pazarın lider Türk network şirketi olmak.

Aymnet ailesi olarak ‘‘amacımızı’’ belirledik, zihninimizde ve ruhumuzda iyice netleştirdik. Giderek yoğunlaşan yaşamın tadını daha kaliteli çıkarmak için insanlığa sağlığını koruma ve aktif olma imkanı sunan doğal ürünler geliştirmek ve üretmek. Ailemizin bir ferdi olarak gördüğümüz üyelerimizle birlikte büyümek ve gelişmek için emeğe dayalı, adil, eşitlikçi bir girişimci iş planı ile sınırsız gelir sağlama imkanı sunmak.

 • Sektörün Doğru ve Adil Temsil Edilmesi Gerektiğine İnanan Aymnet, Kendi Ortak girişimci iş planında Sebat Gösterecektir. Biliyoruz ki sebat, direnen, zorluklarda Sözünden sapmayandır. «Başarılı insanlar asla vazgeçmeyenlerdir»

 • AymNet'in iş modeli; "güven", ‘‘dürüstlük’’ ve "adalet" temeli üzerine inşa edilmiştir. hedeflerimiz hep uzun vadeli olmuştur ve Uzun vadeli başarı her zaman dürüstlüğü gerektirir.

  AymNet ailesi olarak biliyoruz ki güvenilir olmak tutarlı ve geçerli olmaktır. Biz bu sektörde ne istediğini çok iyi bilen bir şirket olarak kurulduğumuzdan bu yana "emeğin kadar kazan, sınırsız kazan" felsefesinde tutarlı ve ısrarcıyız.

  Diğer yandan, sektörün ve üyelerimizin ihtiyacı olan adaletli ve eşitlikçi bir girişimci iş planı ile sektörde olması gereken bir ihtiyacı gidererek geçerli bir iş fırsatı sunuyoruz.

 • AymNet ailesinin iş felsefesinde erteleme yoktur. Ertelemek hayatın başlamasını ve devam etmesini engeller. Bizce, Hayatı aktif yaşamak, hayatı dolu dolu yaşamak en büyük sağlıktır.

  Tabi, Hayatın tadı ise sağlıkla çıkar. O, zaman hayattan zevk almak ile sağlık arasında doğru orantı olduğunun bilinci ile tüm ürünlerimizi üyelerimize ve toplumlara önce sağlık, sonra yaşam kalitesi artırması için üzerinde yıllarca yapılan ar-ge çalışmaları sonucunda geliştirdik.

  Sürekli değişen yaşam içerisinde bizimde sürekli daha iyiye değişmemiz gerektiğinin bilinci ile tüm üyelerimize aktif olacağımıza söz veriyoruz.

 • Ürünlerimizi en doğal şekilde toplumun sağlığını korumak ve yaşam kalitesi gibi temel ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirme ve üretmede ısrarcıyız ve tutarlıyız. Tabiki ürünlerimizin topraktan tüketicimizin önene gelene kadar geçen süreçte sürekli kontrol ve planlama önem arz etmektedir.

  Bu nedenle, kontrolümüzde ve milli değerlerimize uygun üretilen ürün bizim için çok önemlidir. Bu durum, ülkemizin kalkınmasına katkı sağlayacak bir girişimci iş planı doğurmuştur ki bu girişimci iş planı sektörde en önemli milli üretimdir.

  Aramızda kalsın bu bizim ailemizin kalite sırrıdır.

 • AymNet ile ne kadar çok kişiyi doğru tanıştırırsak o kadar kişinin hayatına dokunarak, yaşamlarının kalitesini artırmış oluruz. Bu noktada Kaliteli lider yetiştirmek bizim için çok önemlidir.

  Bu nedenle sürekli gelişimi desteklemek için aktif yaşam akademi’sini kurduk. Çünkü, Belirli bir hedefe ulaşmak için, plan gerekir, plan ancak ‘‘eğitim (bilgi)’’ ile mümkündür..

 • AymNet ailesi için etik ve ahlak her şeyden önce gelir. Belirlediğimiz misyon ve değerlere, vizyonumuza, şeffaf ve ortak geliştirdiğimiz politikalarımıza sadık kalmak en büyük etik kuralımızdır.

  Ahlaki değerlerimiz ise milletimizin hassasiyeti ile eş değerdir. "Aileni koru, milletini koru" felsefesinde organizasyonlarımız aile ilişkilerini tahrip etmek üzerine değil, geliştirmeye özen göstermektedir. Nitekim, eğitim süreçlerimizin içinde özellikle önem verilen kişisel gelişim eğitimlerimiz tam da bunun bir kanıtıdır.

 • Yönetim, pazarlama, girişimci iş planı ve bütçe stratejilerimizi teknoloji ve yenileşim odaklı belirledik ki kurumsal yapımıza dijital network pazarlamayla yeni bir boyut kattık.

  Bizce, Dikkate değer olmak pazarlamanın altın kuralıdır. Dikkate değer olmak için ihtiyacı en iyi ve en farklı şekilde karşılamak gerekir. Bunun için iş hayatımızın merkezinde yenileşim ve teknoloji önem taşımaktadır.

  Bu nedenle yenileşim adına öneri ve ödüllendirme sistemi kurduk. Kendi girişimci iş planını yöneten, sınırsız raporlama alınabilen, %100 kendimizin geliştirdiği ve hiç kimsenin müdahale edemediği yazılımımızı geliştirdik.